MZK Bielsko-Biała – koniec wydłużonych linii

Od 1 czerwca trasy autobusów linii komunikacyjnych nr 16, 25 i 51 zostaną skrócone. Hipermarket przy ul. Warszawskiej rezygnuję z wydłużeń ww. linii, zaś na innych liniach obsługujących hipermarket liczba kursów zostanie zmniejszona.


W związku z rezygnacją Tesco Sp. z o.o. z wydłużeń linii komunikacyjnych nr 16, 25 i 51, obsługujących hipermarket przy ul. Warszawskiej, Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej (MZK) informuje, że od 1 czerwca 2017 r. autobusy ww. linii komunikacyjnych będą kończyć swoją trasę przejazdu na przystanku Warszawska Dworzec. Zgodnie z oczekiwaniami Tesco Sp. z o.o. od dnia 1 lipca 2017 r. zmniejszona zostanie również ilość kursów autobusowych obsługujących ww. hipermarket na liniach komunikacyjnych nr 8, 11, 32 i 50. W tym wypadku – szczegółowe rozkłady jazdy zostaną przez MZK upublicznione po podpisaniu stosownego aneksu do umowy z Tesco Sp. z o.o.

One comment

  1. Z tej informacji wynika, że MZK do Tesco jeździe dla TESCO. Jak Tesco powiedziało, że rezygnuje to MZK przestaje jeździć. A gdzie tu jest pasażer, czy on jak ryba nie ma głosu?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *