Multimedialny SIT

Internet1

Jak to pewne radio mówi, autopromocja nie hańbi, więc my też zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Może nie każdy jeszcze o tym wie, ale Silesia Info Transport można spotkać już praktycznie w każdym znaczącym serwisie internetowym.


Silesia Info Transport to nie tylko wieści z naszego województwa, ale także fotogalerie i filmy. Dla nas jest to praca poprzez realizację pasji. Chcemy się tym wszystkim z Wami dzielić, dlatego oprócz serwisów społecznościowych Facebook i Twitter, jesteśmy też na YouTubie i Instagramie, gdzie wrzucamy zdjęcia i filmy z naszych projektów, zleceń i podróży związanych z naszą działalnością. Wiele z nich to materiały zrealizowane w naszym czasie wolnym, czyli wtedy gdy praca zamienia się kolejnością z pasją.

YT

SIT na kanale YouTube
Pomóżcie nam razem tworzyć wielką społeczność miłośników transportu zbiorowego. Na Instagramie podpisujcie swoje zdjęcia hasztagiem #silesiainfotransport albo #silesia_info_transport, a my z największą radością zamieścimy Wasze zdjęcia na naszym profilu.
Przesyłajcie również zdjęcia na kontakt@silesiainfotransport.pl, a w każdą sobotę wybierzemy najlepsze i opublikujemy je w galerii weekendowej na łamach portalu SIT.

Instagram

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *